بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر دیونیزه / مرکز فروش آب دیونیزه صادراتی

مرکز فروش آب دیونیزه صادراتی

دیونیزه به معنی زدودن مواد معدنی و حذف یونها است. یونها اتمها و مولکولها بار الکتریکی هستند، که در آب وجود دارند. و دارای بار مثبت و منفی هستند. آبها کاربردهای زیادی در  در عناصر ترکیبی و شستشو دارند. به همین دلیل یونها دارای ناخالصی هستند و در تبدیل تولید آب دیونیزه این ناخالصی را از آب حذف می کنند. یون های دارای بار مثبت را اتیون و یون های دارای بار منفی را کاتیون می نامند. در آب شهری انواع یونها مثل کلسیم، منیزیم، آهن و یون های دیگر وجود دارد، که هر کدام مورد نیاز بدن نیز می باشد. این آب به دلیل خالص بودن سبب می شود تا رسوب نبندد. ناگفته نماند یون زدایی به معنی باکتری زدایی نیست. مرکز فروش آب دیونیزه صادراتی  فراوانی در سراسر کشور هستند، آبها دیونیزه شده را با بهترین کیفیت به صورت بسته بندی و تانکری به سراسر کشور ارسال می کنند. که خریداران برای اطلاع از این مراکز می توانند به سایت های آنلاین مراجعه کنند و سفارش خود را ثبت کنند، که در کمترین زمان این سفارش به آنها ارسال می شود.

مرکز فروش آب دیونیزه صادراتی

آب دیونیزه صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

آب دیونیزه صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟آب دیونیزه درجه خلوص بالایی دارد، و از دستگاه دیونیزه  برای تهیه این آب تهیه می شود.

آب دیونیزه ویژگی های خاصی دارد، که سبب شده تا از این آب در صنایع مختلف استفاده شود.

چند مورد از ویژگی های آب دیونیزه صادراتی را برای شما آورده ایم تا با آنها آشنا شوید‌:

  • مقاومت الکتریکی :۱۸:۲مکا اهم
  • هدایت الکتریکی :۰,۰۵۴میکرو زیمنس در سانتی متر
  • TOC:10ppB

از کاربرد های این آب می توان به سم شناسی، مراکز تحقیق، آزمایشگاه ها، غذا و  دارو، صنایع دارو سازی، دستگاه لیزر پوست و زیبایی,  پتروشیمی و …. اشاره کرد.

بزرگ ترین تولید کننده آب دیونیزه صادراتی در کشور

بزرگ ترین تولید کننده آب دیونیزه صادراتی در کشورآب های معمولی به دلیل وجود نمک و مواد محلول مناسب مصارف صنعتی نمی باشد، ولی آب دیونیزه به دلیل عدم یون سبک می باشد و در علم پزشکی کاربرد دارد.

در کشور ایران شرکتهایی هستند، که در تولید انواع آب به خصوص آب دیونیزه مشغول فعالیت هستند.

شرکت ها با هدف رفع نیاز جامعه به تولید انواع آب می پردازند، که یکی از این آب ها آب دیونیزه است.

شرکت مروارید پارس یکی از بزرگترین تولید کننده در عرصه تولید آب با انواع مختلف می باشد.

این شرکت برای نمونه انواع آبها را به کشورها به صورت رایگان می فرستد، تا خریداران بتوانند به راحتی آب با کیفیت و مرغوب را خریداری کنند.

برای خرید از این شرکت می توانید به صورت اینترنتی به سایت های فعال این شرکت مراجعه کنید، و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید، تا در کمترین زمان و با قیمت مناسب برای شما ارسال گردد.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر، آب دیونیزه وآب دمین می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatari.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم آب دیونیزه مشهد

عرضه مستقیم آب دیونیزه مشهد سبب تشویق و ترغیب مشتریان برای خرید این کالا شده است. مسئله قیمت محصول مهمترین مسئله ای است که برای تمامی مشتریان و خریداران در هنگا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام