بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر پزشکی / مرکز خرید آب مقطر پزشکی

مرکز خرید آب مقطر پزشکی

آب مقطر پزشکی در واقع آبی است که طی فرآیندهای مختلف از جمله جوشاندن، بسیاری از ناخالصی های آن از بین رفته است. در واقع می‌توان گفت آب مقطر خالص ترین آب موجود در روی زمین است که در بیمارستان‌ها، آزمایشگاه ها و مراکز پزشکی کاربرد گسترده ای دارد. مجموعه اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز خرید آب مقطر پزشکی در کشورمان ایران است و بهترین و با کیفیت ترین نمونه این محصول را در دسترس مشتریان خویش قرار می دهد.

مرکز خرید آب مقطر پزشکی

کاربرد آب مقطر در پزشکی

کاربرد آب مقطر در پزشکی آب مقطر یک محصول بسیار ارزشمند است که در صنایع پزشکی کاربردهای گوناگونی دارد. در واقع می‌توان گفت اگر خلوص آب مورد استفاده در این مرکز در حد استاندارد و قابل قبولی نباشد، موجب پدید آمدن آسیب های جدی به دستگاهها و تجهیزات پزشکی می گردد.

و ما در این قسمت به برخی از مهم ترین موارد کاربرد آب مقطر در پزشکی اشاره می کنیم:

  • استفاده در اتاق اتو کلاو: معمولاً بسیاری از ابزارهای پزشکی و دندانپزشکی را توسط بخار حاصل از آب مقطر استریل می نمایند و این امر برای سلامت بیماران بسیار حائز اهمیت است.
  • استفاده در دستگاه دیالیز: یکی از کاربردهای اصلی و مهم آب مقطر برای دیالیز می باشد و توسط آن فرآیند دیالیز بیماران به بهترین شکل ممکن انجام شده و تمام ناخالصی هایی که ممکن است در بدن شخص وجود داشته باشد به خوبی رفع می گردد.
  • دستگاه CPAP: از این دستگاه معمولاً برای کسانی که دچار نارسایی هایی در هنگام تنفس مواجه هستند بهره گرفته می شود. آب مقطر خالص برای این دستگاه نیز کاربرد فراوانی دارد و از نظر بهداشتی بسیار کمک کننده است.
  • ضدعفونی کردن: معمولاً بیمارانی که دچار زخم های سطحی و عمیق شده اند را با استفاده از آب مقطر به خوبی ضد عفونی می نمایند. این محصول حتی در فرایند عمل جراحی نیز نقش مهمی ایفا می نماید.

قیمت روز آب مقطر پزشکی

قیمت روز آب مقطر پزشکی شایان ذکر است که بهره گیری از آب مقطر خالص و استاندارد در پزشکی و موارد آزمایشگاهی از اهمیت بسزایی برخوردار است، چرا که در ترکیبات این آب هیچ گونه میکروب و باکتری وجود ندارد، در نتیجه موجب کسب نتایج اطمینان بخش در امور آزمایشگاهی و پزشکی می گردد.
گفتنی است که قیمت روز آب مقطر پزشکی با توجه به شرکت تولیدکننده و همچنین میزان خلوص آن با همدیگر تفاوت هایی دارند، اما به صورت کلی آب مقطر جزو آن دسته از محصولات پزشکی است که قیمت بسیار ارزان و مناسبی داشته و خرید آن از نظر اقتصادی بسیار با صرفه است.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر، آب دیونیزه وآب دمین می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatari.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آب مقطر پزشکی

قیمت فروش آب مقطر پزشکی

قیمت فروش آب مقطر پزشکی با توجه به حجم این محصول و مرکزی که برای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام