مجموعه بازار آب مقطر ایران شما را به خرید بهترین محصولات آب مقطر و آب دیونیزه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 1 =

مرکز خرید آب مقطر پزشکی

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد آب مقطر در پزشکیقیمت روز آب مقطر پزشکی

امونیاک کپسول در واقع آبی است که طی فرآیندهای مختلف از جمله جوشاندن، بسیاری از ناخالصی های آن از بین رفته است. در واقع می‌توان گفت آب مقطر خالص ترین آب موجود در روی زمین است که در بیمارستان‌ها، آزمایشگاه ها و مراکز پزشکی کاربرد گسترده ای دارد. مجموعه اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز خرید آب مقطر پزشکی در کشورمان ایران است و بهترین و با کیفیت ترین نمونه این محصول را در دسترس مشتریان خویش قرار می دهد.

مرکز خرید آب مقطر پزشکی

کاربرد آب مقطر در پزشکی

کاربرد آب مقطر در پزشکیآمونیاک آزمایشگاهی یک محصول بسیار ارزشمند است که در صنایع پزشکی کاربردهای گوناگونی دارد. در واقع می‌توان گفت اگر خلوص آب مورد استفاده در این مرکز در حد استاندارد و قابل قبولی نباشد، موجب پدید آمدن آسیب های جدی به دستگاهها و تجهیزات پزشکی می گردد.

و ما در این قسمت به برخی از مهم ترین موارد کاربرد آب مقطر در پزشکی اشاره می کنیم:

  • استفاده در اتاق اتو کلاو: معمولاً بسیاری از ابزارهای پزشکی و دندانپزشکی را توسط بخار حاصل از آب مقطر استریل می نمایند و این امر برای سلامت بیماران بسیار حائز اهمیت است.
  • استفاده در دستگاه دیالیز: یکی از کاربردهای اصلی و مهم آب مقطر برای دیالیز می باشد و توسط آن فرآیند دیالیز بیماران به بهترین شکل ممکن انجام شده و تمام ناخالصی هایی که ممکن است در بدن شخص وجود داشته باشد به خوبی رفع می گردد.
  • دستگاه CPAP: از این دستگاه معمولاً برای کسانی که دچار نارسایی هایی در هنگام تنفس مواجه هستند بهره گرفته می شود. آب مقطر خالص برای این دستگاه نیز کاربرد فراوانی دارد و از نظر بهداشتی بسیار کمک کننده است.
  • ضدعفونی کردن: معمولاً بیمارانی که دچار زخم های سطحی و عمیق شده اند را با استفاده از آب مقطر به خوبی ضد عفونی می نمایند. این محصول حتی در فرایند عمل جراحی نیز نقش مهمی ایفا می نماید.

قیمت روز آب مقطر پزشکی

قیمت روز آب مقطر پزشکی شایان ذکر است که بهره گیری از آب مقطر خالص و استاندارد در پزشکی و موارد آزمایشگاهی از اهمیت بسزایی برخوردار است، چرا که در ترکیبات این آب هیچ گونه میکروب و باکتری وجود ندارد، در نتیجه موجب کسب نتایج اطمینان بخش در امور آزمایشگاهی و پزشکی می گردد.
گفتنی است که قیمت روز آب مقطر پزشکی با توجه به شرکت تولیدکننده و همچنین میزان خلوص آن با همدیگر تفاوت هایی دارند، اما به صورت کلی آب مقطر جزو آن دسته از محصولات پزشکی است که قیمت بسیار ارزان و مناسبی داشته و خرید آن از نظر اقتصادی بسیار با صرفه است.

مهدی خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مهدی خلیلی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129438730

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdi.kh2017m@gmail.com

مجموعه بازار آب مقطر ایران شما را به خرید بهترین محصولات آب مقطر و آب دیونیزه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید