بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر پزشکی / قیمت فروش آب مقطر پزشکی

قیمت فروش آب مقطر پزشکی

قیمت فروش آب مقطر پزشکی با توجه به حجم این محصول و مرکزی که برای خرید انتخاب میکنید متفاوت است. همچنین بهترین نوع آب مقطر پزشکی، آب مقطری است که استریل باشد.

کاربرد آب مقطر پزشکی

برای شستشوی وسایل پزشکی استفاده از آب مقطر به آب آشامیدنی معمولی ارجعیت دارد چرا که این آب مواد معدنی، یون و مواد شیمیایی نداشته و هیچگونه رسوبی از خود بجا نمیگذارد. به علاوه خلوص بالای این آب سبب تمیزی بهتر وسایل میشود.

از دیگر مصارف این آب در پزشکی میتوان به استفاده در دستگاه های دیالیز ، شستشوی زخم های عفونی و همچنین استفاده به عنوان محلول در آمپول های پودری اشاره کرد.

انواع آب مقطر پزشکی شامل موارد زیر است:

  • آب مقطر دیونیزه معمولی
  • آب مقطر دیونیزه استریل
  • آب مقطر تزریقی پزشکی
آب مقطر تزریقی فقط توسط شرکتهای دارویی تولید می شود و ما می توانیم این محصول را به تعداد ریاد در اختیار مراکز پزشکی و کلینیک ها قرار دهیم.

آب مقطر پزشکی

قیمت آب مقطر

قیمت این محصول به شرح ذیل است:

قیمت این محصول پرکاربرد و مفید، از طریق سایت های فروش آنلاین، مراکز پخش و تولیدکنندگان این محصول قابل پیگیری‌ست. کیفیت بالای این محصول نکته ی بسیار مهمی‌ست که وجود آن برای رسیدن به بهترین نتیجه الزامی است پس اتتخاب مرکزی معتبر برای هرید آب مقطر بسیار حائز اهمیت است.

در حال حاضر فروش این محصول به دلیل کاربردهای متنوع، از مراکز مختلفی انجام گرفته که قیمت های متنوعی دارند. مزیت سایت ما فروش این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه است که همین امر قیمت آب مقطرها را به حداقل رسانده است.

آب مقطر پزشکی

فروش آب مقطر پزشکی

فروش آب مقطر پزشکی از طریق داروخانه ها و  بطور مستقیم از مراکز پخش و تولیدکننده انجام میگیرد و هم برای بیماران و هم برای پزشکان بسیار کاربردیست. این محصول به دلیل داشتن تنوع بالای مصرفی در آزمایشگاه های تحقیقاتی و پزشکی یکی از پرکاربردترین لوازم پزکشی محسوب میشود.

سایت ما این محصول را بصورت تکی و عمده و با کیفیت مطلوب و تضمین شده به سراسر ایران ارسال میکند. خرید آب مقطر یا آب خالص برای مصرف کنندگان عمده بصورت گالنی و بشکه ای و برای مصرف کنندگان جز بصورت تکی بسیار بصرفه و مناسب است.

 

جهت مشاوره و خرید آب مقطر، آب دیونیزه وآب دمین می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatari.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com
کانال تلگرام