بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر استریل / خرید عمده آب مقطر استریل درجه یک

خرید عمده آب مقطر استریل درجه یک

آب مقطر استریل آبی کاملا بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی و فاقد املاح می باشد که کاربرد زیادی در پزشکی، مراکز دارویی و بیمارستان ها و … دارد. این روزها بسیاری از شرکت های تولید کننده با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن این محصول را با کیفیت بالا تولید و ارائه می کنند.

خرید عمده آب مقطر استریل درجه یک

آب مقطر استریل چیست و چه کاربردی دارد؟

آب مقطر استریل چیست و چه کاربردی دارد؟به آبی که عاری از هر گونه آلودگی و میکروب باشد، آب مقطر می گویند. آب مقطر آب خالصی است که توسط فرآیند بخار و میعان حاصل می شود که در ابتدا آب بخار شده و سپس به وسیله سرمایش مجدداً مایع می شود و بخشی از ناخالصی آب از بین می رود و با تکرار این فرآیند آب مقطر دوبار تقطیر می گردد.

در تولید آن به وسیله ی دستگاه های مختلفی میکروارگانیسم های موجود در آب را از بین می برند که در آزمایشگاه ها و در پزشکی کاربرد زیادی دارد. آب مقطر در حجم های مختلف از جمله آب مقطر استریل سه لیتری، آب مقطر ۵ لیتری چند بار تقطیر، آب مقطر ۲۰ لیتری و سرم شستشوی نمکی آب مقطر تولید و ارائه می گردد.

آب مقطر به روش های مختلفی تولید می شود که عبارتند است از: عبور آب از رزین ها، جوشاندن و تقطیر کردن و تصفیه به وسیله دستگاه های فیلتر و نانو فیلتر. از کاربردهای آب مقطر استریل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها
  • استفاده در آزمایشگاه های فنی
  • استفاده در آزمایشگاه های طبی

آب مقطر استریل علاوه بر یون زدایی باید عاری از هرگونه آلودگی باشد تا برای محیط های کشت و آزمایشگاهی و اتاق عمل مورد استفاده قرار گیرد. انواع آب مقطر با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها در شرکت های تولید کننده برای کاربردهای متنوع در حجم های مختلف تولید می شود.

قیمت روز آب مقطر استریل درجه ۱

قیمت روز آب مقطر استریل درجه 1قیمت روز آب مقطر را با تماس با کارشناسان همین سایت می توانید استعلام نمایید و ضمن اطلاع از قیمت از راهنمایی های مشاوران شرکت برای انتخاب و خریدی بهتر بهره می گردید و در صورت تمایل می توانید محصول مورد نظر را سفارش داده تا به نشانی شما ارسال گردد.

قیمت آب مقطر استریل به عوامل مختلفی بستگی دارد و مواردی همچون نوع بسته بندی، کیفیت، برند و شرکت تولید کننده، اندازه و حجم، میزان عرضه و تقاضا، نحوه خرید و فروش و … بر قیمت این محصول تأثیر گذار می باشد و قیمت در خرید و فروش هایی که به صورت عمده انجام می شود، پایین و مقرون به صرفه تر از قیمت جزیی این محصول می باشد.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر، آب دیونیزه وآب دمین می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatari.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آب مقطر خوراکی

فروش آب مقطر خوراکی استریل یک لیتری

فروش آب مقطر خوراکی استریل یک لیتری با کیفیت بالا در بسته بندی ۱۸ تایی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام